Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında ” EFE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.” adı altında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Sadece kendisi tarafından ithal edilen ürünlerle çalışan firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin TÜRKİYE distribitörüdür. Şimdilik çalıştığımız ülkeler Almanya, İngiltere, Fransa, İsviçre, Taiwan ve Çin dir.
Firmamızın en büyük prensibi; ithalatını yaptığı tüm ürünleringarantili ve kaliteli olmasıdır. Tüm ürünler “Œ” normlarında ve istenilen birçok kalite belgesine sahiptir.Türkiye genelinde 1000 i aşkın firmayla çalışan şirketimiz, aynı zamanda ülkemizde yerleşik ve uluslararası kuruluşlar olan tüm ” yapı marketler ” ile tedarikçikonumunda çalışmaktadır.
17 çalışanı olan firmamızın tüm Türkiye yi dolaşan 5 satış ve pazarlama elamanı ve şirket bünyesinde aynı zamanda dağıtım ve pazarlama amacıyla 4 adet araç bulundurmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, daima kendini yenileme ve çalıştığı firmalara daha iyi , daha çeşitli ürünler ve hizmet sunma çalışması içindedir.